Dünya trendlerini takip ederek ihtiyaçları belirlemeye ve müşterilerimize doğru koleksiyonları sunmaya odaklandık. Taleplere hızlı cevap vererek, kaliteli ürünler üreterek markamızı geleceğe taşımayı hedefliyoruz.

Koleksiyon

TREND, YENİLİKÇİ VE KALİTELİ DENİM

SÜRDÜRÜLEBİLİR KOLEKSİYON

DenimMind

Su tüketiminden kimyasal kullanımına kadar, her aşamada çevre dostu, sürdürülebilir bir koleksiyon yaratmayı başardık. Ve işte DENIMMIND!

DEVAMINI OKU...

KOLEKSİYON HİKAYELERİ

AW 20/21 Koleksiyon

Koleksiyonumuzun başlangıç ​​noktasında bize ilham veren yine doğa oldu. Ürün gruplarını oluştururken, "EN"leri hedefledik; en rahat, en renkli, en doğal, en güvenilir ve en güzel.

DEVAMINI OKU...

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilir üretim politikalarında üretim yapan bir marka olarak, sürdürülebilirlik konusunda farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Söylendiği gibi; "Gelecek şimdi başlıyor." Dünyamızın ve gelecek nesillerin geleceğini korumak için Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri' kriterlerine uygun denimler üretiyoruz.

AZ ENERJİ

AZ SU

Globalde Tüsa Denim

Tüsa Denim olarak, dünyanın dört bir yanında hizmet veriyoruz. Bulgaristan, Romanya, Tunus, İspanya, Almanya, Güney Kore, İtalya ve Morocco'daki acentalarımızla iletişime geçmek için tıklayın.

map