Tüsa Denim

Tüsa Grubun global denim pazarında büyüyen bir markası olarak Tüsa Denim 2011 yılında kurulmuştur. Merkezi Türkiye'de bulunan şirketimiz, dünya genelinde, denim kumaş ihtiyacını karşılamak üzere üretim yapmaktadır. 
Global pazarlara farklı çeşitlerde ve en yüksek kalitede denim kumaş ürettiğimiz Bartın ve Kahramanmaraş'ta iki fabrikamız bulunmaktadır.

Dikey olarak entegre tesislerimiz, entelektüel özelliklerimizi ve teknik yeteneklerimizi en üst düzeye çıkarmamızı sağlamaktadır.
Bu üretim tesislerimiz, elyaftan kumaşa tekstil üretiminin tüm adımlarında yüksek kalite standartlarını karşılamamızı sağlamaktadır.

İPLİKTEN
DENİME
HER ÜRÜNÜ
KENDİMİZ ÜRETİYORUZ!

Kaynakları sürdürülebilir süreçlerde kullanan Tüsa Denim'in vizyonu, denim sektörünün gereksinimlerini çevreye duyarlı bir şekilde yerine getirmek için pazarın ihtiyaçlarına odaklanmaktır.

İşimizi insan gücüne, doğa anaya ve endüstride daha sürdürülebilir bir gelecek için farkındalık yaratmaya adadık. Bu üretim politikaları ile ve iş etiğimizi göz önünde bulundurarak, her ay 4.5 milyon metre denim kumaş üretiyoruz.

Ürünlerimizi, üretim ve tedarik süreçlerimizi güvenilir ve dürüst ticaret anlayışımızın bir sonucu olarak, dünya çapında geçerli olan aşağıdaki sertifikalarla belgeliyoruz.

GRS; Global Recycle Standard

SERTİFİKAYI GÖRÜNTÜLE...

GOTS ; Global Organic Textile Standard

SERTİFİKAYI GÖRÜNTÜLE...

OCS ; Organic Content Standard

SERTİFİKAYI GÖRÜNTÜLE...